Prečo sa registrovať + registračne balíky


AKO SI ZAOBSTARAŤ ESENCIÁLNE OLEJE ZNAČKY doTERRA

Existujú dve možnosti nákupu esenciálnych olejov značky doTERRA.

1. Nákup za oficiálne maloobchodné ceny. V prípade, že máte záujem zakúpiť si jeden-dva oleje, napíšte nám na studio.rebella@gmail.com. 

2. Vytvorenie vlastného veľkoobchodného účtu, čo predstavuje najvýhodnejšiu cestu, ako si zaobstarať esenciálne oleje doTERRA.


PREČO VLASTNÝ ÚČET

Zaregistrovaním sa a vytvorením si vlastného účtu v doTERRA sa automaticky stávate veľkoobchodným zákazníkom, čo pre vás znamená, že okamžite nakupujete všetky produkty doTERRA s 25% zľavou oproti bežným maloobchodným cenám.

Zakúpením tzv. registračného balíčka, čo predstavuje najvýhodnejšiu formu registrácie, pretože esenciálne oleje obsiahnuté v jednotlivých registračných balíčkoch takto získavate za zvýhodnenú cenu.


DVA SPÔSOBY OBJEDNÁVANIA

Keď už máte založený vlastný veľkoobchodný účet v doTERRA, máte dve možnosti objednávania esenciálnych olejov a ostatných produktov:

1. Klasické jednorázové objednávky podľa potreby. Automaticky nakupujete s 25% zľavou, ktorú ste získali pri registrácii.

2. Máte možnosť zapojiť sa do tzv. vernostného LRP programu (LRP = Long Relationship Program).

Účasťou v tomto programe si z každého nákupu nad 50 PV (produktových bodov) zbierate body, ktoré si potom viete vymeniť za esenciálne oleje/produkty alebo peniaze. 

Účasť vo vernostnom LRP programe je samozrejme dobrovoľná. Je to iba ďalší spôsob ako získať esenciálne oleje za ešte výhodnejších podmienok.


ĎALŠIE VÝHODY VLASTNÉHO ÚČTU

Ďalšia výhoda vlastného veľkoobchodného účtu sú kvartálne 200 bodové akcie. Každý tretí mesiac (marec, jún, september, december) je tzv. 200 bodová akcia, kde pri nákupe nad 200 PV bodov automaticky získavate nejaký hodnotnejší produkt/olej ZADARMO (v hodnote cca 100,- eur).


PODPORA A PORADENSTVO

A samozrejme je tu naša podpora. Máme skvelú konzultantku Marušku, ktorá sa už niekoľko rokov zaoberá olejami a robí nám prednášky :) Budeme vám k dispozícií a vždy sa môžete na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou.

V prípade záujmu o vytvorenie si vlastného veľkoobchodného účtu nás prosím kontaktujte na studio.rebella@gmail.com.