FAQ - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Musím sa vždy prihlásiť ak si chcem cvičiť? Nemôžem len prísť?

Pre obmedzenú kapacitu a to je 6 ľudí maxímálne ( aby sme sa dostatočne venovali každému zvlášť ) je potrebné sa vždy predom prihlásiť cez našu rezervačnú stránku. Je ale možne sa prihlásiť aj 20 minút pred začatím cvičenia 
( ak nieje plná kapacita)


Čo si mám priniesť na rehabilitačné cvičenie a kedy mám prísť pred hodinou?

V štúdiu máme pre Vás k dispozícii všetko potrebné pre príjemné, nerušené a účinné cvičenie: nešmykľavé podložky, deky na relaxáciu aj pitnú vodu + vodu čistenú šungitom. Stačí preto, ak si prinesiete pohodlné oblečenie, v ktorom sa Vám bude dobre cvičiť. Nie je nutná ani žiadna obuv, pretože cvičíme naboso, prípadne v  ponožkách. Na lekciu je ideálne prísť v miernom predstihu, cca. 5 - 15 minút pred začiatkom lekcie.


Dá sa prísť vyskúšať skupinové cvičenie a potom sa rozhodnem či si zaplatím celý kurz?

Bohužiaľ, prihlásiť sa dá pred začatím kurzu len na celý kurz, buď mesačný alebo dvojmesačný. Avšak ak sa nenaplní kapacita je možné prísť jednorázovo a tým si môžete hodinu vyskúšať. 


Plánujem sa prihlásiť na celý kurz, no viem že vymeškám hodinu. Môžem si ju nahradiť či mi lekcia prepadne? 

Nemusíte mať obavy, hodina Vám neprepadne. Z každého mesačného kurzu je možné si nahradiť jednu vymeškanú hodinu a pri dvojmesačnom kurze si môžte nahradiť dve vymeškané hodiny. Hodinu si môžte nahradiť na hoc akej inej ( alebo aj tej istej ) hodine. Napr. prihlásená/ý ste na cvičenie SM systém, ale jednu hodinu vymeškáte. A tak si prídete zacvičiť napr. zdravý chrbát alebo cvičenie na panvové dno alebo aj na SM ale v iný deň ako je kurz. Hodinu však treba využiť do konca mesiaca od skončenia kurzu. V tomto prípade hodina prepadne. (Vždy je nutné nahlásiť že sa jedna o náhradnú hodinu)


Čo ak ochoriem alebo sa mi zmení pracovná doba a nebudem môcť prísť na cvičenie dva krát za mesiac?  Budem si môcť nahradiť aj viac hodín?

Z organizačných dôvodov, žiaľ, nie je v našich možnostiach umožniť nahradenie viac ako 1 alebo 2  lekcii podľa dĺžky kurzu.  V prípade mimoriadnych udalostí, ktoré by Vám zabránili v cvičení, Vám však určite vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr.


Ako mám postupovať ak mám nahlásenú jednorázovú hodinu a nestíham prísť?

Stačí Nám zavolať, napísať sms alebo email aspoň dve hodiny pred začatím cvičenia

Musím to urobiť? Nestačí že neprídem?

Ak by ste len neprišli možno znemožníte iným čo chcú cvičiť, ale už sú plné kapacity. Ak ste prihlásený jednorázovo tak (zatiaľ) platíte vtedy keď sa dostavíte. Aby sa ale nestávalo, že sa ľudia nahlásia a potom neprídu, tak máme pravidlo 3 krát a dosť. Ak sa klient 3 x neodhlási ( alebo sa odhlási menej ako 2 hodiny pred začatím cvičenia ) bude musieť platiť storno poplatok a to 30 % z ceny všetkých 3 neodhlásených hodín. Nikoho nenútíme tento poplatok zaplatiť, avšak potom Vám nebude umožnené k Nám chodiť, či už na cvičenia alebo na iné procedúry.


Po rannom cvičení sa musím osprchovať a ponáhľať sa do práce. Je možné sa u Vás osprchovať?

Áno, samozrejme. V štúdiách máme pre Vás k dispozícii sprchový kút so sprchovým gélom.