FyzioFemi 

 popôrodný fyzioterapeutický koncept 


Kurz popôrodnej rehabilitácie pracovný názov FyzioFemi bude trvať 6 týždňov / 6 stretnutí. Kurz je uzavretí a teda ako začne nedá sa už pripojiť ( nakoľko by Vám chýbala prvá hodina kde sa učíme úplne základy )

Možné sa prihlásiť ak máte za sebou kontrolu u gynekológa po šestonedelí a nepreukážu sa žiadne popôrodné komplikácie. Vekový limit dieťaťa by mal byť cca 1 rok, aby sme vedeli upútať jeho pozornosť

Budú sa preberať témy ako diastáza, vysvetlíme si ako fungujú brušné svaly aj povrchové aj vnútorné. Prečo je dôležitý hlkobý stabilizačný systém, ako dýchať pomocou bránice a ako dýchať pri cvikoch. Samozrejme sa budeme venovať aj panvovému dnu, inkontinenciám ....  Bábätko je / môže byť prítomné na hodine ( máme k dispozícii miestnosť na prebaľovanie. Ak je bábo hore tak ho vtiahneme do deja a budeme ho zapájať do cvičenia, ak bábo spinká je vedľa mami.


Organizácia

1) V priestoroch nemáme miesto na kočíky , ak je to len trochu možne prídite s vajíčkom, šatkou alebo podobnou vychytávkou. Inak sú kočíky pred štúdiom.
2) Pred lekciou je dobré mať dieťa napapané - nakojené ( kludne prídite  15 minút skorej a túto činnosť vykonajte u Nás
3) Mať dobrú podpornú podprsenku, tenisky nechajte doma - cvičíme naboso
4) Mať na sebe pohodlné športové oblečenie


Ďaľši FyzioFemi kurz sa otvára od 7.3.2019. štvrtky od 10:00 s termínmi :
7.3 , 14.3 , 21.3 , 28.3 , 4.4 , 11.4 

Pre prihlásenie:  KLIK