skupinové cvičenia - jednorazové vstupy 

Ako fungujeme pri objednaní na jednorázový vstup na skupinové cvičenie: Pred začatím kurzu je možné sa prihlásiť iba na kurz. 7 dní pred prvou hodinou kurzu systém umožní, aby ste sa mohli prihlásiť aj jednorázovo. Od 1.7.2019 sa bude dať prihlásiť len za pomoci KREDITU. 

Ako sa prihlásim na hodinu keď nemám KREDIT: Na tejto stránke, vyplníte formulár na dobitie kreditu. Je nutné nám napísať email, cez ktorý sa prihlasujete do rezervačného systému, tam kredit po obdržaní platby pripíšeme a pomocou neho sa môžete prihlásiť na jednorázovú hodinu. 


Pripomíname, že nejaký čas potrvá kým: a) Vám zašleme predfaktúru  b) zaplatíte a nám financie nabehnú na účet c) Vám kredit dobijeme

Storno podmienkyodhlásením 24 hodín pred procedúrou, Vám kredit za hodinu vrátime na online účet systému. Po tomto limite hodina prepadne a Vám kredit nebude vrátený späť. Odhlásiť sa dá cez rezervačný systém alebo linkom, ktorý ste dostali v prihlasovacom emaily. Nekontaktujte lektorky,ale samotné štúdio. Takéto odhlásenie nebudeme akceptovať. Online kredit nevyplácame späť. Kredit má platnosť 6 mesiacov od nabitia.


platné od 1.7.2019