Skupinové cvičenia a workshopy

Tieto zmeny v systéme objednávania bude platný od 1.7.2019

Ako fungujeme pri dvojmesačých kurzoch            Ako fungujeme pri jednorázových hodinách

Ako sa prihlásim na kurz, keď nemám kredit:

Ak máte záujem o prihlásenie na všetky hodiny v mesiacoch SEPTEMBER-OKTÓBER 2019 prosím prihláste sa cez tento LINK. Zašleme Vám predfaktúru a po obdržaní financií Vás prihlásime na všetky hodiny daného cvičenia na dané obdobie. Prednostné právo na prihlásenie majú cvičiaci, ktorí kurz navštevovali v predošlom období a teda do 31.7.2019 budeme zasielať predfaktúry len im. Od 1.8.2019 Vás budeme informovať či sa kurz už naplnil, alebo ak zostalo voľné miesto, takisto Vám zašleme predfaktúru.

Storno podmienky: odhlásením 24 hodín pred procedúrou, Vám kredit za hodinu vrátime na online účet systému. Po tomto limite hodina prepadne. 

Ako sa prihlásim na jednorázovú hodinu, keď nemám kredit:

Na tento stránke vyplňte formulár. Je nutné nám napísať email, cez ktorý sa prihlasujete do rezervačného systému, tam kredit po obdržaní platby pripíšeme kredit. Na jednorázové hodiny sa je možné prihlásiť 7 dní pred každou hodinou.

Storno podmienky: odhlásením 24 hodín pred procedúrou, Vám kredit za hodinu vrátime na online účet systému. Po tomto limite hodina prepadne. 

Výhody prihlásenia sa na celý kurz:

1) síce zaplatíte takú istú čiastku, ako keby ste chodili jednorázovo, ale takto máte miesto na hodine rezervované a nemôže sa Vám stať, že sa o týždeň nedostanete
2)  nemusíte sa prihlasovať každý týždeň
3) nahradiť si môžete všetky riadne odhlásené hodiny do 6 mesiacov (odhlásenie do 24 hodín pred procedúrou, inak Vám hodina prepadne) resp. kredit za hodinu Vám pripíšeme na online účet sysému